14:11, 17 Січня 2020

Рада звільнила депутата, який листувався з користувачами мережі знайомств щодо надання інтимних послуг за гроші

Верховна Рада ухвалила постанову 2751 “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання”.

Рішення підтримали 317 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Постанова передбачає обрання народного депутата від фракції “Слуга народу” Олександра Мережка Головою Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва замість Богдана Яременка.

Також постанова передбачає призначення члена фракції “Європейська солідарність” Володимира В’ятровича членом Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Як повідомляв Укрінформ, питання про звільнення Богдана Яременка з посади голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва порушили після скандалу, коли один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на якому депутат переписується із користувачами “Сеть знакомств…” та “Loveeto”. У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші.

1 листопада Яременко написав заяву про складення повноважень голови комітету. Однак відповідний проєкт постанови про звільнення Яременка та призначення на посаду голови “міжнародного” комітету депутатки Єлизавети Ясько Рада не підтримала.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: