11:31, 17 Березня 2020

Рада призначила Петрашка на посаду міністра економіки

Верховна Рада призначила Ігоря Петрашка на посаду Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Відповідну постанову на позачерговому засіданні парламенту підтримали 243 народних депутатів.

Ігор Петрашко – заступник генерального директора агрохолдингу Ukrlandfarming. За даними офіційного сайту Ukrlandfarming, закінчив Львівський національний політехнічний університет, має ступінь бакалавра бізнес-адміністрування. 2001-го року отримав диплом MBA – бізнес-школи при університеті Вандербільта (США).

З 2007-го по 2013 рік Петрашко працював в інвестиційній компанії «Трійка Діалог Україна», де очолював інвестиційно-банківське управління і був керуючим директором, а потім став на чолі Департаменту корпоративного бізнесу в АТ «СБЕРБАНК РОССИИ».

У 2004–2007 роках працював у московському, а пізніше в київському представництві компанії Ernst & Young, де керував групою з надання консультаційних послуг щодо угод і був партнером.

З 2002-го по 2004-й рік Ігор Петрашко був старшим консультантом компанії GlobalSpec (США) – головного постачальника послуг у галузі інтернет-пошуку й онлайн-реклами для компаній промислового і науково-технічного сектору, де відповідав за стратегічне планування і корпоративні фінанси. З 2001-го по 2002-ий рік працював із продуктами й активами в енергетичній сфері у складі групи структурування угод компанії Enron.

Свою кар’єру Петрашко почав 1996-го року як консультант із корпоративної реструктуризації в консорціумі компаній під егідою TACIS (Україна), де працював до 1999 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: