09:04, 10 Жовтня 2019

Продовжили розслідування побиття сина священика УПЦ МП у волинському селі

7 жовтня 2019 року у Луцькому міськрайонному суді Волинської області розглянули справу за скаргою протоієрея Володимира Мелеся, щодо постанови слідчого СВ Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області про закриття кримінального провадження від 18.07.2019 та припинення розслідування останній подій у селі Садів.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

В УПЦ МП заявлять, що 31 березня 2019 року, четверо агресивно налаштованих людей зустріли на спортмайданчику місцевої школи 16-річного сина протоієрея Володимира МелесяВасиля та завдали відразу почали бити. Троє осіб тримало хлопця, а один планомірно наносив удари руками та ногами у район голови і тулуба.

За словами, прес-служби, Досліджуючи обґрунтованість поданої скарги з врахуванням пояснень представника скаржника, прокурора, слідчого суд встановив, що слідчий при закритті провадження не дотримав процесуального порядку.

У справі він не провів одночасних допитів з метою усунення розбіжностей у показаннях свідків.

Зважаючи на це, суд скасував постанову про закриття кримінального провадження та зобов’язав детально опитати свідків й продовжити розслідування щодо подій у селі Садів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: