17:45, 24 Січня 2019

Представники Волинського Управління СБУ здобули перемогу на змаганнях у Миколаєві. ФОТО

У Миколаєві відбувся чемпіонат Служби безпеки України з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь понад сто тридцять спортсменів з двадцяти двох команд. Першість проводилась у командному та особистому заліках у семи вагових категоріях.

Про це інформує прес-центр СБ України.

За підсумками турніру в командному заліку перемогу здобула команда Управління СБУ у Вінницькій області, срібло вибороли представники Волинського Управління, бронзу ‒ спортсмени з  Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НУ «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

В особистому заліку у ваговій категорії до шістдесяти кілограмів перше місце виборов спортсмен з Вінниччини, друге – Одеської і третє – Закарпатської областей відповідно. У ваговій категорії до шістдесяти п’яти кілограмів перемогли представники української спецслужби з Рівненської, Житомирської та Тернопільської областей. У категорії до сімдесяти кілограмів призерами стали спортсмени СБУ з Одещини, Харківщини та Волині.

У ваговій категорії до сімдесяти п’яти кілограмів переможцями стали представники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НУ «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», регіональних управлінь СБУ Вінницької та Сумської областей.

У категорії до вісімдесяти кілограмів золоті та срібні нагороди отримали спортсмени з Волині, а бронза – у хмельничан. У категорії до дев’яносто кілограмів перемогли представники команд Сумської області, Центрального Управління СБ України та Вінниччини.

У ваговій категорії понад дев’яносто кілограмів нагороди вибороли спортсмени з Центрального Управління СБУ, Вінницької та Запорозької областей.

На урочистій церемонії закриття турніру переможці та призери Чемпіонату отримали медалі і кубки. Також до присутніх звернулися начальник Управління СБУ у Миколаївській області Юрій Пасік та президент Національної федерації рукопашного бою України Олександр Гартвич. Організатори змагань побажали його учасникам залишатися надійними захисниками нашої держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: