15:58, 06 Вересня 2022

Працівники Володимирського ЦНАПу відзначили професійне свято

Щорічно 6 вересня адміністратори ЦНАПу відзначають професійне свято, схвалене Кабінетом міністрів України та підписане Президентом. Цю дату обрали для свята не випадково, адже 6 вересня 2012 року Верховна Рада ухвалила закон “Про адмінпослуги”.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

В управлінні ЦНАПу Володимирської міської ради працюють адміністратори, які є професіоналами своєї справи. Завдяки широкому територіальному охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов’язків адміністраторами збільшується суспільний ступінь довіри громадян. Саме адміністратори ЦНАПу орієнтовані на інтереси заявників і з задоволенням підбирають рішення з урахуванням унікальних потреб людини. Підкажуть заявнику яким чином можна комплексно отримати широкий спектр послуг без зайвих відвідувань центру.

З нагоди професійного свята цього дня до ЦНАПу завітала керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, аби привітати колектив від імені міського голови та виконавчого комітету міської ради.

“ЦНАП – це лице громади. Тому його діяльність, його функції є надзвичайно важливими. Я бажаю вам натхнення у роботі та легкої комунікації з відвідувачами. Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця. Пишаємося, що маємо таку команду професіоналів!” – зазначила Ірина Лошенюк у вітальному слові.

У Володимирському ЦНАПі працює 16 адміністраторів, які надають 260 послуг. Найпопулярніші з них послуги соціальної сфери, а також з виготовлення паспортів, реєстрації нерухомого майна. Воєнний стан в Україні вніс корективи у роботу управління, адже адміністратори почали надавати такі нові послуги  як видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, а також надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Лише цього року до центру надання адміністративних послуг поступило 18 055 звернень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: