11:38, 02 Вересня 2022

Працівники культури Луцька з робочою поїздкою побували у Польщі

Делегація Луцька у складі працівників департаменту культури міської ради і комунального закладу «Палац культури міста Луцька», майстрів народної творчості та фольклорних виконавців з робочим візитом відвідала Польщу.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У рамках візиту учасники делегації взяли участь у масштабному фольклорному заході «45-ий Курпьовський медозбір» у місті Мишинець (Мазовецьке воєводство, Республіка Польща) та робочій зустріч з питань реалізації грантового проекту «Розвиток польсько-української співпраці на основі культурної спадщини» Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Волинський фольклор, традиційні ігри та забави для дітей на заході «45-ий Курпьовський медозбір» представив народний аматорський фольклорний гурт «Чачка» Палацу культури м. Луцька. Майстри народної творчості Софія Пасюк (витинанка), Анатолій Філозоф (кераміка), Христина Савюк (соломоплетіння) та Людмила Сахнюк (вишивка) презентували автентичні вироби народного промислу та провели низку майстер-класів.

Під час робочої зустрічі за участю бургомістра гміни Мишинець Ельжбети Абрамчик та директора Регіонального центру Курпьовської культури ім. кс. Владислава Скірковського в Мишинці Зджіслава Шьчібека заступник директора департаменту культури Андрій Ломага розповів про заклади культури Луцької громади, реалізовані міжнародні проекти та перспективи розвитку співпраці. Презентацію комунального закладу «Палац культури міста Луцька» та його колективів здійснила в.о. директора Тетяна Ліпич. Про Регіональний центр Курпьовської культури розповіла координатор проекту з польської сторони Катажина Ольшевська. Учасники зустрічі обговорили організаційні питання, пов’язані з подальшою реалізацією спільного проекту, домовилися про активізацію культурної співпраці та підготовку нових грантових проектів, зокрема у рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: