22:45, 01 Березня 2023

Працівники ДКП «Луцьктепло» придбали українським військовослужбовцям ще два автомобілі

Два позашляховики та портативну зарядну станцію EcoFlow передали сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук та директор ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський військовослужбовцям 14-ї та 67-ї бригад.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Дизельні машини Nissan X-Trail та Land Rover придбали за кошти одноденного заробітку працівників комунального підприємства. За словами Ігоря Поліщука, автівки передали військовим в рамках продовження проекту міської ради, коли працівники збирають кошти і закуповують найбільш необхідне для військовослужбовців.

“Найчастіше ми купуємо автомобілі. Сьогодні передаємо ще два військовослужбовцям в 14-ту та 67-му бригади в зону бойових дій, де служать наші лучани та волиняни. Машини пройшли технічне обслуговування. Загальна вартість двох автівок трошки більше 400 тисяч гривень. Загалом “Луцьктепло” зібрало вже більше як 2,5 мільйона гривень, а міська рада та наші комунальні підприємства, установи та заклади, які входять до сфери Луцької міської ради, зібрали більше 14 мільйонів гривень”, – наголосив Ігор Поліщук.

За словами директора ДКП “Луцьктепло” Івана Скорупського, з початку повномасштабного вторгнення за кошти працівників його підприємства придбали вже сім автомобілів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: