14:30, 16 Червня 2021

Повідомили, де у Луцьку не набиратимуть дітей до першого класу

У новому навчальному році до першого класу дітей не зараховуватимуть лише у Луцькому ліцеї № 28, тоді як усі інші заклади загальної середньої освіти продовжать свою роботу у звичному режимі. Такі зміни відбудуться внаслідок запровадження нового етапу реформи загальної середньої освіти.

Сьогодні, 16 червня, під час засідання виконавчого комітету, про це повідомила начальник управління освіти Зіновія Лещенко, інформують на сайті Луцькраді.

Вона доповіла про закінчення 2020-2021 навчального року та план роботи закладів освіти у новому 2021-2022 навчальному році.

Доповідаючи про закінчення попереднього навчального року, Зіновія Лещенко зазначила, що керівниками закладів загальної середньої освіти забезпечили:

– закінчення навчальних занять у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом, та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного й інтелектуального розвитку дітей;

– оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти провели (за потреби) з використанням технологій дистанційного навчання;

– упродовж червня на педагогічній раді розгляд питання про переведення учнів до наступного класу та про виконання Освітньої програми закладу;

– проведення у травні-червні 2021 року предметних консультацій з підготовки до ЗНО для учнів 11 класів (за індивідуальним графіком школи).

Учнів дев’ятих класів, які завершили здобуття базової середньої освіти, перевели до десятого класу цього самого закладу загальної середньої освіти чи випущено із закладу загальної середньої освіти за заявою.

Також начальник управління освіти зазначила, що протягом 2020-2021 навчального року не було падіння рівня знань та навчальних досягнень учнів, які могли бути спричинені карантином та пандемією COVID-19:

“Корекцію знань провели у вересні, і ми вийшли на той рівень, який дозволив підтвердити, що падіння знань не відбулося”, — зазначила вона.

Луцький міський голова зауважив, що дистанційне навчання було у мінімальному обсязі в порівнянні із сусідніми областями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: