08:44, 31 Серпня 2022

Потужності Володимирської лікарні поповнилися ще однією кисневою станцією

У Володимир-Волинському ТМО запустили нову кисневу станцію, придбану за державні кошти. Начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко відвідав медзаклад, де нещодавно завершили роботи із її встановлення.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, у 2021 році Міністерство охорони здоров’я України закупило 9 кисневих станцій для медзакладів Волинської області – в тому числі і для Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання.

Як розповіла головна лікарка установи Тетяна Ващук, наразі в закладі функціонує три кисневі станції. Одна з них, закуплена за кошти державного бюджету та має потужність 468 л/хв. Її вартість 2,6 млн гривень. Ще дві кисневі станції, потужністю 85 та 650 л/хв, придбали за кошти місцевого бюджету на суму 10,5 млн гривень.

«Наразі ці станції об’єднані в єдину систему централізованої подачі кисню, що дає нам можливість забезпечити 292 ліжка високопотоковою центральною подачею кисню, – відзначила Тетяна Ващук. – Таким чином, заклад готовий до надання інтенсивної медичної допомоги хворим з інфекційною, дихальною та серцево-легеневою патологією».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: