19:03, 08 Квітня 2023

Попрощалися з Героями: у Ковелі провели в останню путь Євгенія Косарика та Юрія Бойчука

Сьогодні, 8 квітня, у Ковельській громаді в останню дорогу провели захисників, мужніх воїнів, наших земляків, які віддали життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Ковельський міський голова Ігор Чайка висловив співчуття родинам полеглих Героїв — Євгенія Косарика та Юрія Бойчука та розповів громаді про кожного з них.

Євгеній Косарик родом із села Доротище, навчався у місцевій гімназії. Після її закінчення отримав фах столяра у Ковельському професійно-технічному училищі. Багато хто з односельчан зверталися до нього за допомогою в облаштуванні осель. Хлопець ніколи нікому не відмовляв.

Свій перший бойовий досвід Євгеній отримав у 2014-2015 роках, коли став учасником АТО. Був поранений, отримав контузію та інвалідність ІІ групи. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він міг залишитись вдома, не йти на фронт. Але пішов, адже був воїном, захисником, патріотом.

Загинув ще 15 жовтня 2022 року поблизу населеного пункту П’ятихатки Херсонської області. Указом Президента України Герой нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня”.

Близький друг родини Андрій Броїло розповів, що воїн мав великі плани на життя — хотів будувати будинок, де мав жити зі своєю дружиною Ельвірою.

“Тато Євгенія навчив його любити життя, довіряти та допомагати ближнім. Це батьківське кредо хлопець ніс до останнього свого подиху. Він був щирим українцем та патріотом своєї Батьківщини. Вічна пам’ять Герою!”, – сказав Андрій Петрович.

Юрій Бойчук мав понад річний бойовий досвід. Побував у гарячих точках на фронтах, визволяв Херсонщину, Харківщину, воював на Миколаївщині, був механіком-водієм. 2 квітня загинув поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області. Він отримав важкі, несумісні з життям поранення, коли броньований транспортер, в якому був воїн, наїхав на міну.

Юрій закінчив ліцеї № 11, де зараз навчаються його діти. Цікавився історією світових воєн. Рідні пригадують, що коли чоловік приходив у відпустку, то хотів швидше повернутися до своїх побратимів, адже відчував, що хто, як не він може захистити свою родину, свій Ковель, свою Волинь та Україну.

Тепло згадує про Юрія Бойчука директорка ліцею № 11 Галина Сидорук: “На захист держави став один з найкращих її синів. Юрія пам’ятають однокласники та вчителі як дуже хорошого учня. Гарно навчався у профільному математичному класі, адже любив точні науки. Був хорошим другом і товаришем. Висловлюю щирі співчуття родинам загиблих, ваші Герої тепер назавжди будуть вашими ангелами-охоронцями”.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті та серцях тих, хто їх любив…

Слава Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: