10:10, 15 Вересня 2022

Підтоплення у Кривому Розі: вночі підривали греблю для зниження рівня води

На Дніпропетровщині цієї ночі підривали греблю в районі Чорногорки, щоб знизити рівень води, який критично піднявся в річці Інгулець після ракетного удару російських військ.

Про це повідомив у «Телеграм» начальник Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул.

“Вночі проводився великий перелік заходів, починаючи від двох підривів греблі у районі Чорногорки для того, щоб збільшити пропускну спроможність, закінчуючи великими інженерними роботами”, – зазначив Вілкул.

Він повідомив, що ліквідація наслідків ракетної атаки триває, потік води зменшився, рівень води у місцях підтоплень почав спадати. Підтоплені 112 приватних будинків та дачних ділянок у Гданцівці та Матренівці Інгулецького району Кривого Рогу, проводилася евакуація людей.

Водопостачання зараз є скрізь, окрім військового містечка та мікрорайону Макулан. Там виявлено ще одне місце влучення російської ракети, пошкоджено водогін. Над усуненням пошкоджень аварійні бригади працювали всю ніч, після обіду має бути відновлено централізоване водопостачання. Наразі туди спрямовано водовози.

За даними голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, під час ліквідації наслідків ракетного обстрілу росіянами гідротехнічних споруд у Кривому Розі вдалося знизити рівень води в річці Інгулець на 40 см.

“Рівень води у річці Інгулець на цю хвилину знизився уже на 40 сантиметрів і падає далі. Дякую рятувальникам, аварійним службам і усім, хто працював цілу ніч і продовжує працювати зараз. Кожен з вас зробив неймовірне”, – написав він у «Телеграм».

Eвечері 14 вересня авіація росії завдала удару крилатими ракетами “Кинжал” та “Іскандер” по гідротехнічних спорудах Кривого Рогу. Внаслідок спричинених ними пошкоджень рівень води у річці Інгулець піднявся на 1-2 метри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: