12:07, 03 Жовтня 2022

Перетин держкордону за підробленими відмітками іноземних консульств – на Волині викрили організатора схеми

За процесуального керівництва Волинської та Чернівецької обласних прокуратур викрили та повідомили про підозру громадянину, який організував незаконне переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон за підробленими відмітками у паспортах (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358 КК України).

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За даними слідства, житель Волинської області налагодив незаконну схему одержання прибутку від сприяння військовозобов’язаним чоловікам у незаконному перетині державного кордону.

Громадянин допомагав особам призовного віку виїжджати до країн Євросоюзу через МПП «Порубне» у Чернівецькій області за паспортами громадян України для виїзду за кордон, у які вносив неправдиві відмітки про перебування особи на Консульському обліку України в іноземних державах, а також відмітки про постійне місце проживання за кордоном.

Чоловіка затримали 29 вересня на Волині після одержання 800 доларів США від чергового клієнта – буковинця, який замовив у нього відтиск та штамп Генерального консульства України у Кракові про постійне місце проживання на території Польщі та взяття на облік.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування у провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області.

Викрили незаконні дії громадянина  за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: