20:21, 31 Травня 2018

Палиця про Дендіберіна: «Яка різниця: у нього є російський паспорт, немає російського паспорта»

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця прокоментував ситуацію із можливим громадянством депутата Луцькради Миколи Дендіберіна.

Інтернет-видання «Волинь Online» поставило питання для голови облрадиу  прямому ефірі телеканалу «Аверс». Ми поцікавилися, чи буде Ігор Палиця ініціювати перевірку депутата, чи не співпрацює той із Кремлем. На що Палиця пояснив, що справжніх злочинців потрібно шукати у Києві.

Нагадаємо, у 2001 році Микола Дендіберін отримав громадянство РФ, про що свідчить Указ на сайті президента Росії. 

«Я читав це. Дендіберін у мене сьогодні був, ми говорили про розвиток дитячого футболу, будівництва футбольних полів, чим він живе.  Не запитав у нього про цей паспорт. Я пам’ятав про це громадянство. Я не знаю, отримував він в 2001 році. У 2001 році у нас все було нормально. Не отримував, здав, не здав. Він сказав, що у нього не було, я вірю тому, що він сказав. Якщо хтось доведе, що у нього є інше громадянство російське, то попросимо, як мінімум, здати це громадянство і залишити депутатські ряди міської ради. Чи є це злочином сьогодні? Для Дендіберіна – ні. Чи є це злочином, якщо він з українським громадянством працює проти України? Так це злочин. Так, можливо, ці факти цікаві, люди будуть читати, але шукати злочинців треба у Києві, тим, хто сьогодні дозволяє торгувати дизпаливом з Москвою, тим, хто збільшив постачання вугілля з Росії тим, хто збільшим постачання електроенергії з Росії, хто дав можливість підняти тарифи на електроенергію для українців у 5 разів. Яка різниця: у нього є російський паспорт, немає російського паспорту? Злочинець той, хто наносить збиток державі Україні, українцям і не дає їм розвиватися. Хай у нього буде під № 1 український біометричний паспорт, але якщо він працює проти українців – це злочинець. Не шукайте злочинців там, де їх немає, не створюйте міфів і не відволікайте увагу від справжніх проблем», – зазначив голова облради.

Ігор Палиця наголосив, що українцям байдуже в кого, яке громадянство та зауважив, що у інших країнах дозволене подвійне громадянство, зокрема, у Швейцарії та Німеччині.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: