19:30, 30 Травня 2018

Депутат Луцькради отримував громадянство Російської Федерації. ДОКУМЕНТ

Депутат Луцькради 17 років тому отримав громадянство Російської Федерації. Про це свідчить документ на сайті президента РФ.

Микола Дендіберін, який зараз є депутатом Луцької міської ради, отримав громадянство згідно Указу президента Росії Володимира Путіна ще 13 липня 2001 року. Відповідний документ розміщений на сайті президента РФ. У документі йдеться, що Дендіберін Микола Євгенович, який народився в 1951 році в Україні, проживає в Україні, отримав громадянство.

Відомо, що у ті роки Микола Дендіберін працював у Росії. Окрім того, його ім’я «засвітилося» і в інших документах. Зокрема в ухвалі Московського обласного суду за 2011 рік.

Дендіберін та 262 особи прописалися в будинку у місті Клин Московської області для того, щоб отримати реєстрації, однак така кількість осіб не могла проживати у житловому приміщенні, враховуючи загальну площу будинку. Таким чином ці особи використали вказане приміщення лише з метою реєстрації за вказаною адресою. Прокурору про це стало відомо ще у 2010 році.

Також Микола Дендіберін у Росії був співвласником підприємства «Русінтерспорт», як діяло з 2004 до 2013 року.

Також Микола Дендіберін згадується у РФ, як організатор спортивних турнірів

Ніяких документів, які б свідчили про позбавлення громадянства на сайті президента РФ немає.

В Управлінні СБУ Волинської області зазначають, що на законодавчому рівні немає механізму перевірити факт, чи є депутат досі громадянином РФ.

Депутат Микола Дендіберін прокоментував для інтернет-видання «Волинь Online» цей факт. Він стверджує, що ніколи не був громадянином Росії:

«Я ніколи не був громадянином Росії. У мене нічого немає, я громадянин України», – стверджує депутат.

Разом з тим у нашого видання є інформація про те, що депутат показував російський паспорт навіть своїм сусідам на Київському майдані, де проживає у Луцьку.

До слова, депутат у 2011 році, який тоді входив до фракції «Фронт змін» голосував у Луцькраді проти заборони радянської символіки у Луцьку. А вересні 2013 року прийшов на сесію Луцькради у краватці  з російським прапором і гербом. Тоді він говорив, що, як порозумнішаємо, то будемо разом із Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДРУЖИНА ДЕПУТАТА ДЕНДІБЕРІНА КЕРУЄ ФІРМОЮ ДЕПУТАТА ПОКРОВСЬКОГО

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інтернет-видання «Волинь Online» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту:  volynonline.news@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: