12:06, 24 листопада 2021

Нововолинські власники нерухомості сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухомість

Юридичні та фізичні особи Нововолинська – власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, в січні-жовтні цього року сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Сума сплаченого податку на нерухомість у Нововолинську на 18,5 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували та надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та показ у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті й подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: