20:20, 06 Липня 2022

Німецький благодійник привіз черговий гуманітарний вантаж у Володимир

Наприкінці минулого тижня в черговий раз до Володимира завітав благодійник з німецького міста-партнера Цвікау Карл-Ернст Мюллер. Керівник благодійної асоціації “Партнерство заради України” завітав на зустріч до міського голови Ігоря Пальонки разом із журналістом Крістіаном Гезеллманом та членкинею благодійної асоціації Елізабет Нютзель.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці та допомоги Володимирській громаді. Міський голова Ігор Пальонка подякував німецьким партнерам за постійну підтримку та гуманітарну допомогу, яку вони щоразу привозять для переселенців та наших захисників, зокрема за переданий автомобіль Mercedes-Benz. Цього разу Карл-Ернст привіз в Україну вантаж із консервами та оргтехнікою.

Журналіст Крістіан Гезеллман цікавився життям пересічного мешканця Володимира у час війни, а також тим, як змінилась робота керівників громади, органів місцевого самоврядування під час воєнного стану, як працює бізнес тощо.

Членкиня благодійної асоціації “Партнерство заради України” Елізабет Нютзель, яка вперше приїхала до Володимира, з цікавістю оглянула місто, взяла активну участь у зустрічах з міським головою та його першим заступником Ярославом Матвійчуком, і навіть намагалась розмовляти українською.

«Щиро дякуємо друзям зі Цвікау за постійну увагу до проблем громади та України загалом. Високо цінуємо усе, що ви робите заради нашої спільної перемоги!», – зазначають у міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: