10:11, 13 Квітня 2026

Нетверезий водій вчинив ДТП у Луцьку

11 квітня, близько 20-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Ківерцівській. Очевидець розповів: автомобіль здійснив наїзд на дерево.

Про це у «Фейсбук» повідомляє патрульна поліція Волині.

На місці інспектори виявили автомобіль Toyota, водій якого пошкодив дорожній знак.

З’ясувалося, що керманич не обрав безпечної швидкості, не був уважним і не стежив за дорожньою обстановкою. Усе це призвело до втрати керування та скоєння ДТП.

Під час спілкування у водія виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Від перевірки на місці він відмовився, проте в медичному закладі результат підтвердився — позитивний.

«На 40-річного чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за:

ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від огляду)

ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП)

ч. 1 ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд) КУпАП.

Не сідайте за кермо напідпитку. Бережіть себе та інших», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: