14:19, 27 Липня 2022

Найпоширеніші ознаки несправності ПНВТ «Янмар»*

Вся лінійка «Yanmar» має загальні характеристики – компактні габарити, мала вага, мінімальний рівень шуму та вібрацій, невелика витрата палива у порівнянні з аналогами інших марок. Як і інші техзасоби, двигуни потребують заміни. Паливна система мінітрактора «Янмар» є складним вузлом в обслуговуванні та ремонті. Необхідно підтримувати її у працездатному стані, оскільки поломки паливного насоса високого тиску можуть у майбутньому спровокувати неполадки дизельного двигуна.

Для ремонту та профілактики знадобляться оригінальні запчастини «Yanmar». Проблеми ПНВТ на дизелі погіршують потужність мотора, збільшують витрату палива, ускладнюють запуск, збільшують димність вихлопу.

Основні ознаки несправності паливної системи

Типові поломки паливного насоса високого тиску міні-тракторів «Янмар» полягають у порушенні цілісності кілець ущільнювачів, несправності датчика і не тільки. Можна виділити основні ознаки поломок ПНВТ:

– протікання в паливній системі;

– збільшення споживання палива двигуном;

– проблеми із запуском мотора;

– сторонні звуки та вібрації під час роботи насоса;

– поява чорного диму із вихлопної труби;

– робота ДВС ривками;

– погіршення потужності двигуна та динамічних характеристик трактора в цілому.

Ці проблеми виникають через надмірне забруднення фільтрів, клапанів і каналів, знос клапанів, виробничий брак, поломку підшипників, перегрівання паливної системи, знос сальників і прокладок, використання неякісного палива. Замінивши ключові запчастини на міні-трактор «Янмар», ви зможете відновити роботу ПНВТ та інших робочих вузлів техніки.

Де придбати деталі для ремонту?

Запчастини на «Янмар» виготовляються за особливою технологією з використанням обладнання та верстатів, що є лише на ліцензованих заводах по всьому світу. Продукція «Янмар» здатна прослужити протягом десяти років, тому спецтехніка цього бренду активно використовується орендними компаніями в Україні, країнах СНД, Європі, США та Азії.

Ремонт та заміна деталей починається з діагностики та повного розбирання. Самостійно це зробити неможливо, варто звернутися до сервісного центру. Промивання всіх елементів насоса, заміна клапанів, плунжерної пари, ремкомплекту, перевірка валу та інших вузлів, наповнення якісним паливом продовжить термін експлуатації міні-трактора «Yanmar».

Замовити запчастини для міні-трактора «Yanmar» можна в інтернет-магазині “Агрокейс”. Зручний віртуальний каталог запчастин «Yanmar» допоможе знайти деталь по марці двигуна та моделі мінітрактора

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: