11:12, 13 Грудня 2020

На Волині затримали автомобіль з незаконно добутою деревиною

12 грудня, працівники державної лісової охорони ДП «Цуманське лісове господарство» разом із поліцією затримали автомобіль, навантажений деревиною дуба без належних документів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинського ОУЛМГ.

Встановили, що самовільну порубку жителі Ківерцівського району здійснили у лісовому масиві Горинського лісництва ДП «Цуманське лісове господарство». При звалюванні пошкодили ще три дерева. В результаті нанесли значну шкоду, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Автомобіль затримали та помістили на штрафмайданчик Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області. Деревину вилучили. Наразі проводяться слідчі дії.

Варто зазначити, що саме цей автомобіль раніше фігурував у справах щодо незаконного перевезення деревини цінної породи. А затримані лісопорушники неодноразово потрапляли у поле зору лісової охорони через подібні факти. Є інформація, що згадана група осіб, постійно використовуючи два автомобілі, здійснює незаконну порубку та вивезення деревини дуба. Матеріали справ лісова охорона передавала у поліцію.

Зокрема, один із автомобілів із цими ж лісопорушниками були помічені працівниками лісової охорони при самовільній порубці на території заповідного урочища «Папики», що у Звірівському лісництві ДП «ЛМГ «Звірівське».  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: