10:42, 23 Серпня 2019

На Волині викрили схему незаконного ввезення в Україну автозапчастин

Податковою міліцією Волині викрито схему незаконного ввезення в Україну автозапчастин, які реалізовувались через інтернет-магазини.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

“Податковою міліцією Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області викрито схему з незаконного ввезення та реалізації автомобільних запчастин відомих світових брендів”, — інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

У рамках операцій «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення віл сплати податків) встановили осіб, які організували схему незаконного ввезення на митну територію України високовартісних автомобільних запчастин шляхом подрібнення партій товарів та з приховування від митного контролю. Надалі незаконно ввезенні товари реалізовувались на території України через мережу інтернет за готівкові кошти, з використанням можливостей поштово-експедиторських служб. При цьому, з метою ухилення від сплати податків, місцевими «бізнесменами» не відображались реальні обсяги реалізації товарів.

З метою ліквідації такої незаконної схеми, податкова міліція Волині провела огляди за адресами офісних та складських приміщень діяльності інтернет-магазинів. У результаті виявили та вилучили понад 8000 одиниць автомобільних запчастин відомих світових брендів (автомобільні фільтри, радіатори, частини ходових, підвісок, кузовів та інше), орієнтовною вартістю більше 2 мільйонів гривень. Крім того, вилучили комп’ютерну техніку, чорнові записи, банківські картки та іноземні документи, що підтверджують використання схеми мінімізації митних платежів в частині їх ввезення, шляхом подрібнення партій, а також документи, які вказують на факти реалізації таких запчастин за необліковану готівку.

Зараз вирішується питання про накладення арешту, проведення огляду вилучених ТМЦ та призначення відповідних експертиз.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: