09:13, 03 листопада 2022

На Волині у власність держави повернули земельну ділянку лісового фонду вартістю 63 мільйони гривень

На виконання рішення господарського суду Волинської області, яким задовольнили позов Камінь-Каширської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації до Сошичненської сільської ради Камінь-Каширського району, у державну власність повернули земельну ділянку лісового фонду вартістю 63 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Підставою пред’явлення позову стала безпідставна реєстрація за місцевою радою права комунальної власності на земельну ділянку площею майже 20 га, яка перебувала у постійному користуванні державного підприємства СЛАП “Камінь-Каширськагроліс” й належала до земель державної власності з цільовим призначенням – для ведення лісового господарства.

У суді прокурори домоглися повернення цієї земельної ділянки у власність держави і тепер право власності на неї зареєстрували за Волинською обласною державною адміністрацією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: