15:27, 26 Січня 2021

На Волині судитимуть злочинну групу, яка обікрала держпідприємство майже на чотири мільйони

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення організованою групою у складі чотирьох громадян — службових осіб державного підприємства «Дослідне господарство «Перемога» Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук та двох приватних підприємств – службового підроблення, заволодіння державним майном у особливо великому розмірі та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом  (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191, ч.ч. 2,3 ст. 209 КК України).

Про це інформують у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що члени організованої групи упродовж липня-грудня 2018 року шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів про придбання товарів та надання послуг, замовником яких виступало державне підприємство і які насправді не надавались і не придбавались, заволоділи коштами підприємства в загальному розмірі 3,912 мільйона гривень.

У подальшому понад півмільйона гривень вони перевели у готівку, легалізувавши їх.

Задля забезпечення відшкодування збитків, завданих цими злочинами, на майно обвинувачених загальною вартістю 23,9 мільйона гривень наклали арешт.

Прокурори також підготували цивільний позов в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до обвинувачених на суму 3,912 мільйона гривень.

Членів організованої групи очікує суд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: