09:13, 24 Червня 2021

На Волині сплатили майже 158 мільйонів гривень військового збору

За підсумками січня-травня 2021 року з легальних доходів волинян до держбюджету сплатили 157,8 мільйона гривень військового збору. Сума сплаченого військового збору в області на 22 % перевищує аналогічні  аналогічного періоду торік.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області.

У податковій службі Волині відзначають, що стабільний ріст надходжень військового збору переконує у належній податковій дисципліні більшості волинських працедавців. Саме внесок працедавців, котрі виконують функції податкового агента щодо найманих осіб, — визначальний у показниках сплати військового збору.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують про обов’язок перерахувати до бюджету належні суми ПДФО і військового збору усім, хто подав річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

«Громадяни, котрі мають легальне робоче місце, щомісяця  роблять свій особистий фінансовий внесок у стабільність  і розвиток держави та громад, сплачуючи податок на доходи фізичних осіб і військовий збір. Військове протистояння на сході країни та світова пандемія вимагають особливої відповідальності від кожного з нас, насамперед сумлінного виконання обов’язку платника податків з тим, щоб держава і громади отримували кошти для виконання завдань і функцій задля нашої ж безпеки і захисту.», — наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Відтак, у податковій службі Волині просять декларантів  не зволікати з перерахуванням визначених до сплати податків за підсумками деклараційної кампанії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: