10:42, 22 Жовтня 2019

На Волині сплатили 76,9 мільйона гривень податку на нерухоме майно

За підсумками трьох кварталів 2019 року на Волині сплатили 76,9 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума спрямованого до бюджетів громад податку на нерухомість на 46 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року.

Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

Найвищий ріст надходжень податку на нерухомість нині фіксують на території Турійського району — на 89 відсотків більше проти аналогічного періоду торік, у м. Луцьку — плюс 72 відсотки до минулорічних надходжень, а також на території Ковельського району — плюс 71 відсоток проти січня-вересня минулого року.

«Майнові податки займають вагоме місце у структурі надходжень місцевих бюджетів. Зокрема, ріст сплати податку на нерухомість свідчить про якісний аналіз та опрацювання інформації волинськими податківцями щодо бази оподаткування та джерел надходжень. У взаємодії з органами місцевого самоврядування волинські податківці мають можливість  залучати всі наявні резерви та на належному рівні забезпечувати адміністрування. У підсумку — бюджети громад отримують передбачені законом кошти», — наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Оскільки майнові податки належать до бюджетоутворюючих платежів місцевих громад, саме своєчасно отримана і опрацьована інформація дозволяє громадам залучати кошти від оподаткування майна наголошують в Головному управлінні ДПС у Волинській області. При потребі, фахівці органів ДПС проконсультують кожного власника нерухомого майна та представників органів місцевої влади щодо особливостей оподаткування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: