10:11, 01 Лютого 2023

На Волині рятувальники аварійно-рятувального загону спецпризначення підбили підсумки роботи за 2022 рік

31 січня співробітники Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Волинській області підбили підсумки діяльності за 2022 рік.

Про це у «Фейсбук» повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області.

У нараді під головуванням першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області Сергія Демидюка взяли участь керівники загону та посадовці й співробітники підпорядкованих підрозділів.

Учасники робочого засідання проаналізували оперативно-службову діяльність за минулий рік за усіма аспектами й напрямками роботи.  У доповідях йшлося про результати роботи групи рятувальних робіт та групи спеціальних робіт, піротехнічних розрахунків та водолазного відділення, а також навчального пункту, медичної служби та інших структурних підрозділів загону.

У підсумку наради визначили пріоритети у подальшій діяльності на прийдешній рік зокрема щодо оперативного реагування на  надзвичайні події різного характеру, подальше впровадження позитивних напрацювань у галузі цивільного захисту населення і територій та запобігання надзвичайним подіям різного характеру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: