21:00, 18 Вересня 2020

На Волині розподілять кошти для регіонів у зоні спостереження Рівненської АЕС

На сьогоднішньому засіданні бюджетна комісія погодила проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження на 2020 рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Згідно із пояснювальною запискою до проекту, Постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року № 173 внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 року № 91, та визначено обсяг субвенції Волинському обласному бюджету у сумі 2,521 мільйона гривень.

Перелік проектів та заходів, на які спрямовуються кошти субвенції, затверджується наказом Міністерства енергетики України. Асигнування субвенції розподілено Маневицькому районному бюджету – 1,6604 мільйона гривень та Прилісненському сільському бюджету – 861 тисяча гривень.

Кошти субвенції спрямовуються на капітальний ремонт Маневицької центральної районної лікарні – 458,3 тисячі гривень, капітальний ремонт КП „Колківська районна лікарня” – 950 тисяч гривень та капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Прилісне – 861 тисяча, придбання індивідуальних засобів захисту дихання (респіратори) – 252,1 тисячі гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: