18:23, 10 Червня 2021

На Волині планують витратити понад 200 мільйонів на об’єкти «Великого будівництва»

Програму «Велике будівництво» на Волині розширять. До переліку об’єктів програми включать добудову корпусу військового ліцею у м. Ковель, а також у планах – будівництво стадіону «Локомотив» у м. Ковель.

Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа під час онлайн брифінгу Волинської ОДА, що відбувся 9 червня, йдеться на веб-сайті Волинської ОДА.

Загалом на сьогодні, як розповів Ігор Чуліпа, в області в рамках програми реалізується 9 проектів соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ). Запланований обсяг фінансування у 2021 році – 217,4 млн грн.

Так, цьогоріч планують завершити реалізацію 7-ми об’єктів. Зокрема мова про навчальні заклади у селах Піща і Вербка Ковельського та Башлики Луцького районів, капітальний ремонт басейну Луцького національного технічного університету, мультифункціональний спортивний комплекс на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району, спортивний комплекс у смт Торчин Луцького району та Сірий і Білий будинок Косачів в с. Колодяжне.

Ще три об’єкта стануть перехідними на 2022 рік: будівництво школи в с. Стобихівка Камінь-Каширського району, дитячого садочку в с. Струмівка Луцького району та створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ.

Так, нині триває будівництво шкіл у селах Башлики, Піща та Стобихівка, а також спорткомплексу у смт Торчин. Роботи ведуться згідно графіків. На завершальній стадії тендерні процедури щодо навчального закладу в с.Вербка та спорткомплексу на базі «Гарт» оз. Світязь. А також триває доопрацювання ПКД відповідно до зауважень на будівництво дитячого садочку в с. Струмівка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: