09:12, 21 Лютого 2023

На Волині обласні комунальні заклади отримали 25 тонн продуктів

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з громадською організацією «Медицина в дії» передали установам психоневрологічного профілю 1560 продуктових наборів.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Керівниця ГО «Медицина в дії» Наталя Круцько зазначила, що гуманітарний вантаж з продуктів харчування вартістю майже 1,2 мільйона гривень сформували завдяки донейтам Канадсько-української фундації.

«Ми провели попередні консультації з обласною радою і визначили заклади, куди спрямуємо допомогу. Вона призначається людям з розладом ментального здоров’я, стареньким та немічним», – зауважила громадська діячка.

Відповідно до кількості пацієнтів та підопічних продуктові набори отримали обласна психіатрична лікарня, Луцький геріатричний пансіонат, а також усі п’ять психоневрологічних інтернатів. У пакунках – п’ять різновидів круп, макаронні вироби, овочеві, м’ясні та рибні консерви, цукор, олія, гарячі напої та солодощі.

«Щира вдячність і громадській організації, і Канадській фундації за цю відчутну підтримку. Усі ці комунальні установи з постійним або тривалим перебуванням, 4-5 разовим харчуванням. Заклади перевантажені, ми прийняли чимало внутрішньо переміщених осіб, евакуювали підопічних психоневрологічних інтернатів із зони бойових дій, отже потреби зросли, а можливості обласного бюджету, на жаль, ні. Тому допомога якісними продуктами харчування дуже вчасна і потрібна», – висловив вдячність голова Волиньради Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: