14:47, 02 Квітня 2020

На Волині обговорюватимуть будівництво об’єкта дорожнього сервісу

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єкту дорожнього сервісу на вулиці Варшавській, 17 у Ковелі запланували на 28 квітня.

Про це інформують на веб-сайті Ковельської міськради.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 грудня 2019 року № 61/47 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській, 17».

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, розміщена в південно-західній частині міста, має площу 0,225 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для будівництва об’єкту сервісного обслуговування (кадастровий номер 0710400000:14:011:0007). На території планується нове будівництво автомийки з кафе.

Площа забудови земельної ділянки складатиме 800,0 кв.м, площа мощення – 1121,0 кв.м, площа озеленення 329,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на 16 машиномісць.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста;

Схема планувальних обмежень;

Проектний план;

Схема інженерної підготовки та вертикального планування території;

Текстові матеріали: пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 02 квітня 2020 року по 04 травня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 04 травня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 28 квітня о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: