18:11, 17 Лютого 2020

На Волині директора підприємства підозрюють у зловживанні повноваженнями

За процесуального керівництва Рожищенського відділу Маневицької місцевої прокуратури директору приватного підприємства повідомили про підозру у зловживанні повноваженнями, що завдало істотної шкоди державним інтересам, та службовому підробленні.

Про це інформує прокуратура Волині.

У грудні 2018 року одна із сільських рад Рожищенського району уклала із цим підприємством договір будівельного підряду на виконання робіт із капітального ремонту покрівлі дитячого садка.

Директор підприємства, знаючи, що роботи у повному обсязі не виконані, вніс неправдиві відомості про їх виконання в акт виконаних робіт, підписав його й подав на підписання  інженеру з технічного нагляду та виконувачу обов’язків сільського голови.

Завдяки цим оборудкам підприємству із бюджету було виплачено 400 тис. грн (понад 96 тис. грн – безпідставно).

Керівнику підприємства повідомлено про підозру у вчиненні цих злочинів. Дії інженера з технічного нагляду розслідують.  Виконувачу обов’язків сільського голови повідомили про підозру у службовій недбалості.

За зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди державним інтересам, Кримінальним кодексом України передбачають покарання до двох років, а за службове підроблення – до трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на визначений судом строк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: