15:03, 28 Березня 2018

На Волині відбуваються антитерористичні навчання

Під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Волинській області на території регіону відбуваються навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Рішенням керівника АТЦ при УСБУ у Волинській області рівень терористичної загрози на території регіону змінили на «жовтий».

У випадку виявлення підозрілого предмета волинян просят не починати самостійно ніяких дій із знахідками або підозрілими предметами, які можуть опинитися вибуховими пристроями – це може призвести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань.

Пам’ятайте: зовнішній вигляд предмета може ховати його справжнє призначення. В якості камуфляжу (маскування) для вибухового пристрою використовують звичайні побутові предмети: сумки, пакети, згортки, коробки, іграшки тощо.

Послідовність дій при виявленні підозрілого предмета:

– не наближайтеся, не торкайтеся, не розкривайте, не переміщайте знахідку, не заливайте її рідиною, не засипайте піском, не користуйтеся радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

– при необхідності організуйте відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

– повідомте про подію правоохоронні органи, викличте машини швидкої допомоги і аварійних служб.

У випадку виявлення підозрілих осіб або підозрілих предметів, отримання інформації про наміри здійснення терористичної, диверсійної, розвідувально-підривної діяльності негайно повідомляйте до Управління СБУ у Волинській області за телефонними номерами: (0332) 24-22-10, 097-7-911-911, або за номером 102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: