17:20, 03 Травня 2019

На Волині приватне підприємство привласнило ділянку з озером площею майже 25 гектарів

Завдяки прокуратурі на Волині підприємство повернуло державі самовільно зайняту земельну ділянку на території Грабівської сільської ради Шацького району вартістю понад 40 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Ковельська місцева прокуратура Волинської області вжила заходів до виконання рішення Господарського суду області щодо передачі у власність держави земельної ділянки водного фонду площею 24,3 га й вартістю понад 40 млн грн на території Грабівської сільської ради Шацького району.

Як повідомлялося раніше, 29 січня 2019 року суд задоволив позов місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації та зобов’язав приватне підприємство звільнити самовільно зайняту земельну ділянку з озером “Прибич”.

Прокурори зверталися до суду з позовною заявою, позаяк перевіркою, проведеною Головним управлінням Держгеокадастру в області, було встановлено, що суб’єкт господарювання  самовільно зайняв земельну ділянку водного фонду та використовує її для видобування корисних копалин.

Наразі суб’єкт господарювання повернув самовільно зайняту земельну ділянку державі, про що складено акт її приймання-передавання юридичною особою на користь власника землі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: