19:30, 05 Липня 2018

На Волині кращі рятувальники області змагаються за першість у пожежно-прикладному спорті

5 липня на базі спорткомплексу Управління ДСНС України у Волинській області розпочалися щорічні змагання з пожежно-прикладного спорту серед рятувальників області. За першість борються понад 150 співробітників ДСНС з 24-х пожежно-рятувальних підрозділів області – кращі представники частин, у яких вони несуть службу.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Відкрив змагання начальник Управління ДСНС України у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.

«Важливою складовою фізичної підготовки співробітників ДСНС є пожежно-прикладний спорт. Саме він сприяє удосконаленню практичних навичок з ліквідації пожеж і інших надзвичайних ситуацій та порятунку людей», – зазначив Володимир Грушовінчук.

Перед стартом змагань усі присутні ознайомилися із порядком виконання вправ відповідно до формату міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge», які виконали працівники частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька.

Розпочався спортивний поєдинок із боротьби за першість у підйомі штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами. У подальшому рятувальники змагатимуться у пожежній естафеті, підйомі по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі та в бойовому розгортанні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: