14:57, 08 Липня 2019

На Волині до бюджетів сплатили рекордну суму податку на доходи фізичних осіб

У червні 2019 року волиняни сплатили до бюджетів рекордну суму податку на доходи фізичних осіб.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

“Червневий внесок волинян до бюджетів усіх рівнів з легальних доходів — 409 мільйонів гривень ПДФО. А загалом з початку року в області сплатили 2 мільярди 31 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб”, — інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Це той позитив, який до власних здобутків може занести кожен, хто працює легально. Варто сказати слова особливої подяки волинським роботодавцям, котрі поважають закон і шанують своїх працівників. Завдяки соціально відповідальним платникам податків кожна друга гривня у бюджетних надходженнях — це податок на доходи фізичних осіб», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, понад півтора мільярда гривень зі сплаченого волинянами  ПДФО протягом першого півріччя 2019 року надійшло до місцевих бюджетів, 517,7 мільйона гривень — до держбюджету.

«Як бачите, фінансування програм територіальних громад соціально-економічного спрямування безпосередньо залежить від податкової культури та дисципліни працедавців і активної громадянської позиції найманих працівників. А це означає, що лише легальне підприємництво з офіційними робочими місцями гарантує бюджетний успіх та розвиток територіальних громад. Просимо керівників органів місцевого самоврядування врахувати цей момент та обов’язково дбати про діяльність бізнесу у правовому полі», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: