20:26, 27 Жовтня 2021

На що звернути увагу при виборі фена*

Фен — незамінний пристрій, який дозволяє не тільки висушити волосся, але й зробити гарну укладку. При виборі пристрою треба враховувати різні параметри, щоб знайти модель, яка вам підійде. Гарну репутацію мають фени Браун. Вони відрізняються надійністю та довговічністю. Широкий модельний ряд фенів цього виробника дозволить кожному знайти потрібний варіант.

Вид

Всі фени поділяються на кілька видів:

– професійні;

– побутові;

– дорожні.

Професійні моделі мають велику потужність і сушать волосся в рази швидше. Їх використовують майстри салонів краси та перукарень.

Для домашнього використання підійдуть звичайні побутові фени. Такі моделі просто регулюються.

Дорожні фени відрізняються компактністю. Їх зручно брати з собою у подорожі. Підходять дорожні фени і тим, хто часто відвідує басейни або спортивні зали.

Температурні і швидкісні режими

Оптимальна кількість режимів багатьох популярних моделей — п’ять. Дві з них регулюють швидкість, а три — температуру. Перевагою фена буде наявність функції іонізації. Вона сприяє блиску волосся і запобігає його електризації.

Матеріал нагрівача

Для того, щоб апарат не перегрівався і не пересушував волосся, краще вибирати фен з керамічним нагрівальним елементом. Такі моделі більш безпечні для волосся, але коштують дорожче, ніж ті, які мають традиційний металевий механізм.

Комплектація

У комплекті з феном можуть бути концентратор і дифузор або одна з цих насадок. Дифузор має великі зубці й робить волосся об’ємним. Концентратор — це насадка, з якої повітря виходить через невеликий вузький отвір. Використовується для укладання або випрямлення волосся.

Додаткові функції

Щоб вам було максимально зручно використовувати пристрій, оберіть корисні додаткові функції. Наявність спеціальних прогумованих накладок надійно зафіксує фен і не дасть йому впасти. Приємним бонусом стане датчик вологості, який обирає оптимальну потужність і температуру сушки.

У деяких моделях є знімний повітряний фільтр, який можна легко очистити від пилу і забруднень. Це допоможе продовжити життя пристрою.

Фен потрібно вибирати в залежності від того, як ви збираєтесь його використовувати. Для домашнього використання підійдуть побутові моделі. Тим, хто змушений носити фен з собою, варто вибирати компактний дорожній варіант. Професійні моделі підходять для спеціалістів-перукарів, які вміють правильно їх використовувати без шкоди для волосся.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: