19:51, 28 Січня 2022

На площі Героїв у Володимирі проводять обстеження центрального колектора

Упродовж двох днів у Володимирі компанія «Пламбер» проводить роботи з гідродинамічного очищення центрального колектора та проведення відеообстеження площі Героїв.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Уже вдалося обстежити понад 40 метрів колектора від вулиці Ковельської до Івана Франка. Як показало обстеження телеінспекцією, його стан є задовільним. Разом із тим колодязі перебувають у належному стані, і надалі їх планується відновити для подальшого використання.

Наразі роботи продовжуються, і мають завершитися завтра. У зв’язку із цим, сьогодні, 28 січня, з 22:00 до 6:00  буде обмежений тиск водопостачання по усьому місту. Проблеми з відсутністю води відчують мешканці верхніх поверхів багатоповерхівок, окрім вулиці Луцької.

Першочерговим завданням таких заходів є виявлення недоліків центрального колектора довжиною 225 метрів діаметром 600 мм. Телеінспекційне обладнання дозволяє детально роздивитися пошкодження, проаналізувати їх характер та прийняти відповідне рішення. Тобто, чи може далі колектор експлуатуватись, чи все ж потрібен капітальний його ремонт, або ж чи варто його перекладати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: