13:15, 09 Травня 2022

На Луганщині точаться запеклі бої за «дорогу життя»

На Луганщині тривають вирішальні бої за «дорогу життя» – трасу Лисичанськ – Бахмут, це наразі єдиний шлях, що сполучає область з іншими більш безпечними регіонами України.

Про це повідомив у «Телеграмі» голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Сьогоднішній день вирішальний. Будемо битися за «дорогу життя». Тривають потужні бої в Рубіжному та Білогорівці. рашисти намагаються відібрати в нас «дорогу життя» трасу Лисичанськ-Бахмут», – написав очільник ОВА.

За його інформацією, росіяни переправили техніку понтоном через Сіверський Донець на інший берег. Якщо ворог закріпиться, зможе розвинути наступ і наблизитися до дороги, відрізавши Луганщину, – це означатиме втрату єдиного шляху в безпеку та сполучення з іншими областями.

Гайдай наголосив, що у наших військових є чим бити ворогів, тому “як річку перейшли, так назад і попливуть”.

Крім того, під час телемарафону голова Луганської ОВА повідомив нову інформацію: наші війська вже розбили споруджену росіянами понтонну переправу і продовжують боронити “дорогу життя” і бити ворога.

На Луганщині в зоні гострих боїв російські загарбники перебили лінію електропередачі, без світла залишилися 43 населені пункти.

Область постійно зазнає ударів з боку російської армії, зруйновано багато житлових будинків, об’єкти інфраструктури, навчальні заклади, пошкоджено всі лікарні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: