22:45, 16 Травня 2022

Місто-партнер Володимира Цвікау передало громаді автомобіль для потреб ЗСУ

Автомобіль Mercedes Sprinter, який поповнить автопарк наших захисників, днями прибув у Володимир з Німеччини. Багаторічна співпраця з містом-партнером Цвікау вчергове дала свої плоди. За сприяння місцевої влади Цвікау цими вихідними у громаду прибув уже другий автомобіль.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Такий подарунок для захисників України зробив власник фірми «TIP TOP» Йорн Фібіг. Завдяки очільниці міста Цвікау Констанс Арндт та керівнику відділу з питань міжнародної діяльності Свену Дітріху, працівники Володимир-Волинського міськвиконкому привезли у громаду автомобіль, який напередодні пройшов повне технічне обслуговування, а також гуманітарну допомогу медичного призначення.

«Особисто спілкувався з німецькими колегами з приводу потреби в автомобілі. Приємно, що наші партнери зараз готові до співпраці і у будні та в свято роблять усе можливе, аби підтримати нашу громаду та країну в цілому. Ми це дуже цінуємо», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Голова благодійної асоціації «Партнерство заради України» Карл-Ернст Мюллер від себе особисто презентував солодощі, які по приїзду у Володимир були передані дітям, що прибули до нас з територій, де ведуться активні бойові дії.

Щодо автомобіля Mercedes Sprinter, то його разом із бусом-холодильником та іншими речами уже найближчими днями доставлять у місце розташування механізованої бригади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: