10:37, 20 Січня 2020

Місцеві громади Волині отримали у розпорядження більше 400 мільйонів гривень плати за землю

За підсумками січня-грудня 2019 року місцеві бюджети на Волині отримали в розпорядження 443,7 мільйона гривень плати за землю.

Про це інформує ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого волинянами земельного податку та орендної плати за землю до місцевих бюджетів перевищує аналогічні надходження 2018 року на 25,5 відсотка.

В Головному управлінні ДПС у Волинській області відзначають позитивну динаміку надходжень від плати за землю протягом усього фінансового року.

«Така стабільна тенденція росту надходжень сприяє фінансовій самостійності громад, оскільки плата за землю зараховується саме до місцевих бюджетів. Саме впорядкування земельних відносин та повний облік земельного фонду, відповідно – потенційних платників, залишається пріоритетним завданням для керівників місцевого самоврядування. Фахівці податкової служби завжди уважно опрацьовують інформацію від лідерів ОТГ з тим, щоб забезпечити якісне адміністрування податків та їх своєчасне надходження», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Як свідчить аналітика, на Волині торік юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 375,7 мільйона гривень плати за землю, а фізичні особи –понад 68 мільйонів гривень.

«Щоб своєчасно отримувати кошти до бюджету в кожній  громаді необхідно вже зараз проаналізувати наявну інформацію про потенційних платників та підприємницькі проекти. Господарюючі суб’єкти повинні здійснювати легальну діяльність з обов’язковим офіційним працевлаштуванням   найманих працівників. Лише за дотримання таких умов громада отримуватиме передбачені законом податки», – підсумував Олег Гирикович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: