08:10, 12 Січня 2019

Маленькі лучани переглянули виставу «Долина ельфів». ФОТО

Вчора, 11 січня, у стінах Палацу культури міста Луцьк відбулася святкова вистава «Долина ельфів». Вистава була створена юними акторами Творчої студії Наталії Журавльової за підтримки Луцької міської ради. На захід завітали радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

«Надзвичайно приємно, що протягом новорічних свят, коли родини збираються разом, ми теж можемо зібратись у такому невеличкому сімейному колі і подарувати один одному частинку добра. Сьогодні ми разом із нашими партнерами: студією Наталії Журавльової, аматорським театром «Золотий вік» та благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» організували для вас це свято та щиро сподіваємося, що вистава вам сподобається», — звернувся до присутніх Ігор Поліщук.

Опісля вистави діток очікували солодкі подарунки від Луцької міської ради.

Потому відбулось нагородження переможців конкурсу малюнків «Зимовий Луцьк», організованого управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цьогоріч конкурс став насправді загальноміським – у ньому взяли участь 194 дитини.

«Вибрати переможців було надзвичайно важко, і я напевне знаю: у конкурсі перемогла дружба. В усіх малюнках спостерігалася тематика любові до Луцька, гордості за своє місто. Багато було зображено чудових вуличок міста, святкової ілюмінації, і, звичайно ж, покровителя міста Святого Миколая», — звернулась до присутніх Ліна Галан.

Усі учасники конкурсу отримали подарунки від німецьких діток завдяки благодійному фонду «Дитяча місія. Україна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: