14:51, 28 Березня 2018

Луцькрада виділила кошти на закупівлю вживаних тролейбусів у Швейцарії

Депутати виділили кошти на закупівлю вживаних тролейбусів у Швейцарії. Наразі закуплять два тролейбуси, усього планують придбати десять тролейбусів. 

Про це йшлося сьогодні, 28 брезня, під час засідання 39-ї чергової сесії міськради.

Нагадаємо, 23 лютого, делегація КП «ЛПЕ» разом з представником міськради оглянула тролейбуси з кондиціонером та доступністю для людей з інвалідністю в швейцарському місті Біль. Луцькрада планує закупити 10 таких тролейбусів. 

Сьогодні, 28 березня, працівники «Богдан Моторс» влаштували мітинг під стінами Луцькради через закупівлю тролейбусів. 

Депутат Павло Данильчук поцікавився, яку сума потрібно на кожен тролейбус, а також чи напряму закупляють їх у Швейцарії чи через якусь фірму.

Директор департаменту фінансів та бюджету Лілія Єлова пояснила, що це буде проводитися тендер виконавчого комітету.

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук додав, що у тендері вкажуть відповідні характеристики, ціна одного тролейбуса буде 29 тисяч євро. Хто виграє тендер – у того і будуть закупляти. За словами Поліщука, ці тролейбуси на сьогодні на ринку вживаних тролейбусів – найкращі, тому що нещодавно Івано-Франківськ закупляв короткобазні тролейбуси «Шкода» і вони вийшли дорожче, ніж довгобазні, які зараз планує закупляти Луцьк. Поліщук наголосив, що такої ціни в Європі немає.

Депутат Богдан Ткачук зауважив, що йому взагалі подобається пропозиція депутата Бориса Смаля, аби «Богдан Моторс» подарило пару тролейбусів для міста в якості реклами:

«Але хай виходять на тендер і виграють», – прокоментував Ткачук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: