11:03, 28 Березня 2018

У Луцьку – мітинг працівників «Богдан Моторс». ВІДЕО

Працівники заводу «Богдан Моторс» вийшли на мітинг до Луцкькради у зв’язку з тим, що міськрада хоче закупити вживані тролейбуси зі Щвейцарії.

Мітинг відбувся сьогодні, 28 березня, під стінами Луцькради.

Нагадаємо, раніше радник міського голови Ігор Поліщук повідомляв, що у Швейцарії придбають 10 вживаних тролейбусів.

Згодом ініціативна група від мітингарів зайшла до сесійного залу, аби висловити свою позицію.

Директор підприємства Ярослав Гриців зазначив, що про їхнє підприємство поширюють неправдиву інформацію, зокрема, що вони роблять непотріб. Він наголосив, що може показати, які у них технології, яка у них якість тощо. За його словами, у них сьогодні працює 700 осіб. Директор запитав, де патріотизм, що купують швейцарське. Він наголосив, що вони руйнують підприємство і попросив дати можливість нормально розвивати підприємство.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що це звичайна політична акція і нічого більше.

Радник міського голови, депутат Ігор Поліщук зазначив, що їм потрібно максимально забезпечити місто електротранспорту. На погоджувальній раді, за його словами, ніхто з депутатів не був проти. А щодо «Богдан Моторс», то є факти, що Люблін штрафував їх за браковані тролейбуси, із бракованими моторами постачали у Херсон. Він запевнив, що брудом ніхто не обливає, а щодо грошей, то можуть купити або 10 вживаних, або один тролейбус «Богдан», який нічого не вирішить.

Працівники стали кричати, що говорять неправду.

Гриців запевнив, що щодо Польщі там були дуже високі вимоги, і вони не вкладалися просто по часу, а не по якості:

«Ми з цього колу ніколи не вийдемо», – зазначив директор.

Депутат Алла Надточій зауважила, що інформації повної про швейцарські тролейбуси не отримала, зокрема, навіть, як вони будуть доставлятися із Швейцарії. Вона додала, що буде підтримувати місцеве підприємство.

Депутат Павло Данильчук нагадав про 10 автобусів, які взяли у підприємства, однак розпочалася тоді криза і для міськради це дуже дорого обійшлося, а тепер, просто, стоять гниють. Також він нагадав про ситуацію із торгівлею із окупантом.

Депутат Микола Федік наголосив, що потрібно підтримувати вітчизняне підприємсто.

Директор КП «Луцьке підприємство електротранспорту» Володимир Пуц зазначив, що їм потрібні тролейбуси, бо за день років не купили жодного нового тролейбуса. Він виступив на підтримку швейцарських тролейбусів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: