10:07, 13 Липня 2019

Луцький дитячий колектив повернувся із кубком із фестивалю у Болгарії

З перемогою та новими враженнями повернулися з пісенного фестивалю вихованці Луцької музичної школи № 2 дитячий фольклорний колектив «Волинські забавлянки» (керівник Оксана Годлевська), які не тільки завоювали диплом II ступеня багатожанрового Міжнародного фестивалю-конкурсу “Слов’янський вінець”, але і були удостоєні Кубка фестивалю.

Про це повідомили у музичній школі.

Знайомство з кращими творчими колективами слов’янської культури відбулося 19-29 червня у Варні, Болгарія. Тут пройшов XXII Міжнародний фестиваль-конкурс “Слов’янський вінець”, в якому взяли участь наші талановиті діти з Луцька, як представники України. Міжнародний фестиваль-конкурс “Слов’янський Вінець” проводиться з 2000 року на території Дитячо-молодіжного центру Альбатрос, Республіка Болгарія. У ньому брали участь дитячі, підліткові колективи і сольні виконавці з України, Росії, Білорусії, Вірменії, Грузії, Латвії, Литви, Естонії, Молдови, Казахстану та Узбекистану в номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний, оригінальний, театральний жанри, декоративно-прикладне мистецтво.

Головна мета такого Фестивалю-конкурсу “Слов’янський Вінець” — створити для дітей і підлітків можливість творчого спілкування, виявити нові таланти, дати можливість ознайомитися із зразками національної слов’янської культури та мистецтва.

Конкурс оцінювало Міжнародне журі з різних країн Європи. Приємно, що від України членом журі була заслужена артистка України Світлана Весна (Канюк) — українська співачка, ведуча телевізійних програм і концертів.

Серед 38 учасників вокальних номерів, колектив «Волинські забавлянки» посіли друге місце. На огляд конкурсного журі була представлена фольклорна композиція «Дай нам Боже в добрий час», в якій звучали автентичні пісні Волинського краю, що зібрала та розшифрувала керівник дитячого колективу Оксана Годлевська. Вміло показала народно-обрядові композиції солістка дитячого колективу Христина Герасимчук. За словами керівника колективу Луцької музичної школи № 2, на міжнародних конкурсах такого рівня артистів з інших країн не залишають байдужими композиції саме українською мовою.

За підсумками конкурсу «Слов’янський вінець» творчий колектив «Волинські забавлянки» представляв Україну на Гала—концерті в Золотих Пісках, де брали участь кращі колективи фестивалю.

Діти не тільки активно брали участь в самому процесі фестивалю, а й репетиції та виступи поєднували з прекрасним відпочинком на прекрасному Чорноморському узбережжі Болгарії.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: