11:42, 24 Січня 2019

Луцькі школярі випробували окуляри, які імітують алкосп’яніння. ФОТО

Учора, 23 січня, патрульні поліцейські провели профілактичну зустріч в одній з автошкіл Луцька, що на вулиці Карбишева.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

З майбутніми водіями говорили про травматизм на дорогах та головні причини дорожньо-транспортних пригод. Також ішлось про негативні наслідки від керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Крім того, вчора вперше презентували унікальний засіб для профілактики керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння – спеціальні окуляри «Drunk Busters». Ці окуляри імітують візуальне сприйняття світу очима нетверезого водія, вони спотворюють зір подібно до того, як це робить алкоголь, потрапляючи до організму людини, їх перевагою є те, що люди, які їх надягають, можуть усвідомити, наскільки уповільнюється та викривляється їхнє світосприйняття. І, знявши окуляри, людина відразу може порівняти ці відчуття, відповідно, зрозуміти, що сідати нетверезим за кермо – злочин з жахливими наслідками.

Наголосимо, що з початку року волинські патрульні виявили 54 нетверезі особи за кермом. З метою профілактики вчинення цих правопорушень патрульні проводять роз’яснювальну роботу, пропагують здоровий спосіб життя та закликають неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.
Відтепер до списку профілактичних заходів додається випробування за допомогою окулярів «Drunk Busters». Кожен учень автошколи зможе на власні очі переконатись, що нетверезий водій — це потенційний убивця. Адже, керуючи в такому стані, неможливо адекватно оцінювати дорожню обстановку та швидко, а, головне, правильно реагувати на її зміну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: