14:14, 05 Липня 2018

Луцькі перевізники вимагають обмежити право на пільговий проїзд для учнів та студентів

Звернення щодо врегулювання пільгового проїзду для дітей шкільного віку та студентів віком до 18 років при наявності учнівського (студентського) квитка розглянули на засіданні постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Участь у засідання взяли заступник міського голови Костянтин Петрочук, депутати Андрій Козюра, Віктор Ящук, Петро Бойко, Микола Яручик, Сергій Балицький, представники управління транспорту та зв’язку міської ради, а також ініціатори звернення- представники підприємств-перевізників.

У зверненні ТзОВ “Санрайз” ЛТД йдеться про те, що рішенням виконавчого комітету встановили вартість проїзду для учнів та студентів до 18 років у розмірі 2 гривні (за наявності студентського квитка). Однак досить часто у громадському транспорті виникають прецеденти, коли пасажири з певних причин відмовляються пред’являти документи. Відтак пропонують привести рішення виконкому до норм чинного законодавства, а також врегулювати питання перевезення учнів та студентів під час канікул. Окрім цього, перевізники зазначають, що законодавством України не передбачено пільгове перевезення учнів та студентів віком до 18 років без відшкодування із місцевих бюджетів.

Під час обговорення Костянтин Петрочук запропонував скасувати пункт рішення виконкому щодо пільгового проїзду пасажирів віком до 18 років та перевозити за 2 гривні лише учнів віком від 6 до 14 років за наявності учнівського квитка та лише для учнів загальноосвітніх шкіл міста Луцька.

У підсумку члени комісії рекомендували визнати аргументи заявників обґрунтованими та з метою врегулювання ситуації вивчити питання детальніше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: