13:34, 03 Червня 2024

Луцьку книгу «Вежа через [О]» презентували в Києві

Начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська взяла участь у презентаціях книги «Вежа через [О]», що стала результатом першої Луцької літературної резиденції «Місто натхнення» (проєкт управління туризму та промоції міста Луцької міської ради і креативної агенції «Баляндраси» м. Київ).

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Перша презентація за участі наших резидентів Оксани Забужко, Мирослава Лаюка та Катерини Калитко відбулася 29 травня у книгарні «Сенс» на Хрещатику. На зустріч із авторами прийшли понад 120 осіб.

А вже 31 травня про «Вежу через [О]» і Луцьк говорили на головній сцені головної книжкової події України – ХІІ Книжкового арсеналу!

Модераторкою обох заходів була співзасновниця луцької літературної резиденції Ольга Ольхова.

Той факт, що впродовж двох днів Луцьк прозвучав на важливих літературно-промоційних заходах загальноукраїнського рівня, свідчить як про значущість самого проєкту Луцької літературної резиденції, так і про правильність обраного напрямку інтелектуальної промоції міста.

У цьому році управління туризму та промоції міста з партнерами планує вдруге організувати літературну резиденцію в Луцьку. На презентаціях в Києві повідомили, що темою наступної резиденції стане з’їзд європейських монархів у Луцьку 1429 року, адже за декілька років відзначатимемо 600-ту річницю цієї події. Оскільки вона є брендоутворюючою для Луцька, але малознаною в Україні, організатори вважають, що поява нових художніх літературних творів, а саме дитячої книги та історичного детективу, сприятиме її популяризації, а відтак і промоції міста як місця, де відбувались важливі геополітичні події.

Особи можливих учасників наступної резиденції організатори поки що не розголошують, тримаючи інтригу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: