20:20, 12 Грудня 2022

Луцькі школярі долучаються до конкурсу малюнків «Я у безпеці з МВС»

Учні початкових класів Луцького ліцею № 4 імені Модеста Левицького разом із дитячими поліцейськими сьогодні малювали малюнки для конкурсу «Я у безпеці з МВС». Героями їхніх витворів стали ті, хто нині береже, захищає та піклується про українців — поліцейські, рятувальники, прикордонники.

Про це повідомляють на сайті поліції Волині.

Так, 8-річна Соломія зобразила кота-поліцейського, адже саме коти добре бачать уночі. Тим самим вона провела паралель з правоохоронцем, який не пропускає жодного правопорушення та ретельно стежить за безпекою громадян. Окрім того, кіт ще й патріот, бо з синьо-жовтим шарфом.

На малюнку школярки Софії – поліцейська, яка тримає парасольку над людьми та оберігає їх від злочинців.

Також дітки малювали правоохоронців, які патрулюють вулиці, регулюють дорожній рух, своїми умовними крилами прикривають усю Україну та роблять життя людей комфортнішим і безпечнішим.

Нагадаємо, до дня Святого Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», він проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу можуть бути діти віком до 14 років включно. Прийом робіт завершується 15 грудня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: