16:06, 20 листопада 2022

Луцькі муніципали нагадують про заборону вигулу собак на меморіалі

Останнім часом на гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надходять скарги про вигул тварин у невідведених для цього місцях: в парках відпочинку, прибудинковій території, Меморіалі Вічної Слави.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

«Крім того, часто вигул собак відбувається без використання повідка, що тим самим наражає на небезпеку не тільки перехожих, але й саму тварину, яка може раптово вибігти на проїжджу частину, спричинивши ДТП та ризикуючи бути травмованою.

Також звертаємо увагу на те, що великі собаки чи собаки з підвищеною агресивністю та потенційно небезпечні повинні вигулюватися в наморднику, про що частенько забувають їх власники.

Шановні мешканці та гості нашого міста, наголошуємо, що згідно Правил утримання тварин у місті Луцьку, забороняється вигулювати собак у невідведених для цього місцях. В іншому випадку Ви можете отримати адміністративний протокол згідно ч.1 ст. 154 КУпАП, а в подальшому і штраф у розмірі від 170 до 340 грн.

Якщо Ви стали свідками подібних порушень, просимо телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679; 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: