16:28, 18 Березня 2020

Луцька міськрада працюватиме у карантинному режимі

Більшість посадовців працюватимуть дистанційно.

Про окремі заходи щодо запобігання виникненню та поширенню корона вірусу COVID-19 йдеться у розпорядженні виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта.

«Запровадити у виконавчих органах Луцької міської ради з 19 березня 2020 року до особливого розпорядження карантинний режим.

Рекомендувати працівникам виконавчих органів міської ради (особливо тим, які мають дітей віком до 14 років, проживають чи мають близький контакт з особами похилого віку):

Максимально перевести роботу, передбачену посадовими обов’язками, на віддалену (дистанційну) роботу з дому із застосуванням електронних комунікацій та технологій.

Використати частину щорічної основної або додаткової відпустки згідно з графіком відпусток на 2020 рік у період карантинного режиму.

Під час перебування у службових приміщеннях не допускати скупчення більше п’яти осіб та (або) тримати міжособову дистанцію під час виконання службових обов’язків.

Керівникам виконавчих органів міської ради:

Забезпечити роботу виконавчого органу з урахуванням умов карантинного режиму та пункту 2 розпорядження.

Скасувати або максимально перевести в режим телефонних, відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання.

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

Подати у відділ кадрової роботи і нагород копії наказів із затвердженими графіками роботи працівників виконавчих органів на робочих місцях та дистанційно до 16.00 18 березня 2020 року.

Забезпечити у разі службової необхідності термінову мобілізацію усіх працівників виконавчого органу на робочі місця.

Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьк»:

Встановити обмеження для відвідувачів на період карантинного режиму:

– вхід у приміщення по одній особі;

– одночасне перебування у приміщенні не більше 10 осіб.

Прийом громадян у департаменті проводити з понеділка по четвер – з 09.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.00, у п’ятницю – з 09.00 до 13.00. Суботу та неділю встановити вихідними днями.

Управлінню інформаційно-комунікаційних технологій:

Забезпечити можливість роботи із системою електронного документообігу АСКОД працівникам виконавчих органів міської ради, які перейшли на віддалену (дистанційну) роботу відповідно до затверджених графіків, на період карантинного режиму.

Організувати надання консультативної допомоги працівникам виконавчих органів міської ради, які перейшли на віддалену (дистанційну) роботу»,- йдеться у документі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: