08:43, 14 Квітня 2022

Луцьк відвідала делегація із Саксонії

До міста завітала делегація представників парламенту землі Саксонія Федеративної Республіки Німеччина. Вони привезли гуманітарну допомогу нашій територіальній громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У рамках візиту відбулася зустріч з заступником міського голови Іриною Чебелюк. Вона привітала гостей у Луцьку та подякувала за допомогу і підтримку. Поінформувала про ситуацію, яка нині є у місті. За її словами, на сьогоднішній день у нашому місті налічується більше 15 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Міська влада намагається надати їм максимальну підтримку, аби вони могли влаштувати свій побут у нас.

Так, у Луцьку нині працює три соціальні їдальні, де щоденно забезпечують внутрішньо переміщених осіб гарячим харчуванням. Крім того, ці люди можуть звернутися за отриманням гуманітарної допомоги, зокрема, продуктів харчування, одягу, засобів гігієни тощо. Така можливість є, за словами Ірини Чебелюк, завдяки співпраці та допомозі міжнародних партнерів.

Діти внутрішньо переміщених осіб, за бажанням, залучені до дистанційного навчання у школах нашої громади.

За словами, заступника міського голови Ірини Чебелюк, внутрішньо переміщені особи отримують необхідну медичну допомогу. Хоча у цьому питанні виникають певні труднощі з громадянами, які мають специфічні захворювання чи якісь особливі потреби.

Ірина Чебелюк наголосила, що нині внутрішньо переміщені особи звертаються з проханням допомогти із працевлаштування. За її словами, це питання складно вирішити, адже ще не весь бізнес, не всі підприємства і підприємці відновили роботу. Нині й багато мешканців нашої громади залишилися без роботи.

Ірина Чебелюк зауважила, що наша громада отримує значну допомогу і ми вдячні всім за таку підтримку. За її словами, уся гуманітарна допомога, яка надходить до нашого міста, облікується і потім передається тим, хто її потребує в нашій громаді чи іншим містам, де нині ведуться активні бойові дії, чи були звільнені від російських окупантів.

Представники німецької делегації подякували за можливість зустрічі. Зауважили, що у Луцьку вперше, адже раніше неодноразово були у Львові. Вони зазначили, що привезли до нашого міста гуманітарну допомогу і хотіли б дізнатися чим можуть ще допомогти. За їх словами, вони готові надавати допомогу з постачанням ліків, медичного обладнання, сприяти евакуації дітей-сиріт, людей з особливими потребами тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: